Prosta strona

mailing reklamowy zapewnia MailPlanner


 

Proszę zaznaczyć wymagane pole

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Śląskie Centrum Logistyki S.A. na zasadach określnych w ustawie o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2016 r poz. 922).

..

  • English
  • Polski
HOTEL DLA TOWARÓW

Usługa skierowana do małych i średnich firm które wymagają krótkiego magazynowania i dynamicznej rotacji towaru jak i dla tych, które potrzebują długotrwałej usługi magazynowania spaletyzowanego towaru.

Dla Państwa potrzeb udostępniamy 15 tys. m2 powierzchni magazynowej klasy A, przystosowanej do wymagań i oczekiwań klientów reprezentujących najróżniejsze branże. Gwarantujemy pełną obsługę logistyczną obejmującą: transport, przeładunki, przepakowywanie, konfekcjonowanie czy kontrolę jakości dostarczanego towaru.

Specjalnie wydzielona część magazynu umożliwia monitoring i regulację temperatury oraz ścisły monitoring wilgotności, dzięki której mają Państwo doskonałą kontrolę nad jakością swojego produktu.

 

Gwarantujemy dostęp do magazynów 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku24h/dobę.

 

 

Nasze magazyny są monitorowane całą dobę za pomocą kamer przemysłowych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Dodatkowo cały teren chroniony jest przez profesjonalną firmę ochroniarską. 

 

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !
kontakt