• Gliwice

nr ref.:Magazynier/ŚCL/2017

Zadania:

  • Obs┼éuga dostaw i wysy┼éek magazynowych,
  • Wydawanie i przyjmowanie towar├│w,
  • Roz┼éadunek dostarczonych towar├│w do magazynu oraz odpowiednie ich rozmieszczenie,
  • Kontrola zapas├│w magazynowych i zapewnienie zgodno┼Ťci stan├│w magazynowych,
  • Sporz─ůdzanie dokumentacji magazynowej,
  • Uczestnictwo w programach usprawnie┼ä,

Tw├│j profil:

  • Do┼Ťwiadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia operatora w├│zka wid┼éowego ÔÇô mile widziane,
  • Wykszta┼écenie: min. zasadnicze zawodowe,
  • Znajomo┼Ť─ç tematyki gospodarki magazynowej,
  • Podstawowa znajomo┼Ť─ç obs┼éugi komputera i komputerowych urz─ůdze┼ä magazynowych,
  • Dyspozycyjno┼Ť─ç do pracy zmianowej,
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç pracy w zespole,
  • Dok┼éadno┼Ť─ç, sumienno┼Ť─ç,
  • Niekaralno┼Ť─ç,
  • Do┼Ťwiadczenie w bran┼╝y chemicznej ÔÇô mile widziane,

Nasza oferta:

  • Praca w dynamicznie rozwijaj─ůcej si─Ö firmie istniej─ůcej na rynku od 28 lat,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umow─Ö o prac─Ö,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + system premiowania,
  • Liczne dodatki do wynagrodzenia:
    – ┼Ťwiadczenia z Zak┼éadowego Funduszu ┼Üwiadcze┼ä Socjalnych,
    – prywatna opieka medyczna Medicover,
    – karta MultiSport Plus,
    – atrakcyjne ubezpieczenie grupowe,
  • Ciekawa praca w przyjaznej atmosferze,
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç zdobycia cennego do┼Ťwiadczenia zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przes┼éanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym i nr referencyjnym (Magazynier/┼ÜCL/2017) na adres e-mail: rekrutacjascl.com.pl lub na adres pocztowy: ┼Ül─ůskie Centrum Logistyki SA ul. Portowa 28, 44-100 Gliwice.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb─Ödnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw─ů z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych. Tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922)”.

Za┼é─ůcz CV (akceptowalny format doc, docx, pdf)

Szybki Kontakt

Je┼Ťli maj─ů Pa┼ästwo pytania odno┼Ťnie oferty handlowej, czy te┼╝ potrzebuj─ů wi─Öcej informacji, jeste┼Ťmy dost─Öpni pod wskazanymi poni┼╝ej formami kontaktu. Mog─ů Pa┼ästwo liczy─ç na mi┼é─ů i profesjonaln─ů obs┼éug─Ö.

Informacje Kontaktowe

44-100 Gliwice, ul. Portowa 28
+48 32 30 18 402
sekretariatscl.com.pl

Newsletter

FreshMail.pl