• Gliwice

nr ref.: Maszynista/SCL/2017

Zadania:

  • Wykonywanie manewr├│w w obr─Öbie bocznicy i stacji kolejowej,
  • Prowadzenie dokumentacji zwi─ůzanej z prac─ů maszynisty,
  • Kontrola prawid┼éowo┼Ťci zapisu szybko┼Ťciomierzy,
  • Prowadzenie przegl─ůd├│w P1,
  • Pe┼éna wsp├│┼épraca z dru┼╝yn─ů manewrow─ů oraz osobami odpowiedzialnymi za kierowanie ruchem na bocznicy kolejowe.

Tw├│j profil:

  • Uprawnienia do kierowania pojazdem kolejowym – spalinowym pojazdem trakcyjnym,
  • ┼Üwiadectwo z┼éo┼╝enia egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko maszynisty,
  • Obs┼éuga i eksploatacja lokomotywy,
  • Dyspozycyjno┼Ť─ç,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Mile widziane uprawnienia Rewidenta i/lub Ustawiacza,
  • Dobry stan zdrowia.

Nasza oferta:

  • Praca w dynamicznie rozwijaj─ůcej si─Ö firmie istniej─ůcej na rynku od 28 lat,
  • Umowa zlecenie,
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb i mo┼╝liwo┼Ťci (w przedziale od poniedzia┼éku do soboty, w godzinach mi─Ödzy 6:00 a 22:00),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wyp┼éacane terminowo,
  • Ciekawa praca w przyjaznej atmosferze,
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç zdobycia cennego do┼Ťwiadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
┼Ül─ůskie Centrum Logistyki S.A Gliwice, ul. Portowa 28, budynek┬áE lub tel.608 525 440┬álub email: malgorzata.skuberascl.com.pl.

Prosimy o dopisanie nast─Öpuj─ůcej klauzuli: „Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb─Ödnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw─ů z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2016 r. poz. 922)”.

Za┼é─ůcz CV (akceptowalny format doc, docx, pdf)

Szybki Kontakt

Je┼Ťli maj─ů Pa┼ästwo pytania odno┼Ťnie oferty handlowej, czy te┼╝ potrzebuj─ů wi─Öcej informacji, jeste┼Ťmy dost─Öpni pod wskazanymi poni┼╝ej formami kontaktu. Mog─ů Pa┼ästwo liczy─ç na mi┼é─ů i profesjonaln─ů obs┼éug─Ö.

Informacje Kontaktowe

44-100 Gliwice, ul. Portowa 28
+48 32 30 18 402
sekretariatscl.com.pl

Newsletter

FreshMail.pl