• Gliwice

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie zlece┼ä transportowych w przewozach samochodowych FTL,
  • Zapewnienie odpowiednich ┼Ťrodk├│w transportowych w celu realizacji zlece┼ä Klient├│w,
  • Kontrola przebiegu procesu transportowego i rozwi─ůzywanie powsta┼éych problem├│w,
  • Sta┼éy kontakt z kierowcami,
  • Budowanie dobrych relacji ze Zleceniodawcami i Przewo┼║nikami,
  • Wsp├│┼épraca z innymi dzia┼éami sp├│┼éki w ramach realizowanych zlece┼ä,
  • Optymalizacja koszt├│w transportu,
  • Utrzymywanie wysokiej jako┼Ťci ┼Ťwiadczonych us┼éug,
  • Zapewnienie prawid┼éowego przep┼éywu informacji oraz dokument├│w,

Tw├│j profil:

  • Do┼Ťwiadczenie w pracy na stanowisku spedytora w transporcie samochodowym,
  • Bieg┼éa znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego lub niemieckiego,
  • Wykszta┼écenie wy┼╝sze (mile widziane o profilu logistycznym),
  • Znajomo┼Ť─ç rynku transportowego, w tym firm przewozowych,
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç logicznego i analitycznego my┼Ťlenia,
  • Umiej─Ötno┼Ťci interpersonalne,
  • Zaanga┼╝owanie i silna motywacja do pracy,

Nasza oferta:

  • Praca w dynamicznie rozwijaj─ůcej si─Ö firmie istniej─ůcej na rynku od 28 lat,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umow─Ö o prac─Ö,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + system premiowania,
  • ┼Üwiadczenia z Zak┼éadowego Funduszu ┼Üwiadcze┼ä Socjalnych,
  • Liczne benefity:
    – prywatna opieka medyczna Medicover,
    – karta MultiSport Plus,
    – atrakcyjne ubezpieczenie grupowe,
  • Ciekawa praca w przyjaznej atmosferze,
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç zdobycia cennego do┼Ťwiadczenia zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: ┼Ül─ůskie Centrum Logistyki S.A Gliwice, ul. Portowa 28, budynek K lub tel.602┬á290┬á402 lub email: katarzyna.figurascl.com.pl.

Prosimy o dopisanie nast─Öpuj─ůcej klauzuli: „Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb─Ödnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw─ů z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2016 r. poz. 922)”.

Za┼é─ůcz CV (akceptowalny format doc, docx, pdf)

Szybki Kontakt

Je┼Ťli maj─ů Pa┼ästwo pytania odno┼Ťnie oferty handlowej, czy te┼╝ potrzebuj─ů wi─Öcej informacji, jeste┼Ťmy dost─Öpni pod wskazanymi poni┼╝ej formami kontaktu. Mog─ů Pa┼ästwo liczy─ç na mi┼é─ů i profesjonaln─ů obs┼éug─Ö.

Informacje Kontaktowe

44-100 Gliwice, ul. Portowa 28
+48 32 30 18 402
sekretariatscl.com.pl

Newsletter

FreshMail.pl