Prosta strona

mailing reklamowy zapewnia MailPlanner


 

Proszę zaznaczyć wymagane pole

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Śląskie Centrum Logistyki S.A. na zasadach określnych w ustawie o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2016 r poz. 922).

..

  • English
  • Polski
Kariera

PRACA W ŚCL

Jako Przedsiębiorstwo z wieloletnim stażem zdajemy sobie sprawę jak ważny dla sukcesu całej organizacji jest Człowiek. Dlatego też staramy się zapewnić jak najlepsze warunki dla naszych pracowników tak aby wraz ze wzrostem zadowolenia z pracy rosła efektywność.

Priorytetem dla nas jest wzajemny szacunek oraz dbałość o przestrzeganie panujących w firmie zasad. Chcemy aby każda osoba będąca członkiem naszej załogi czuła się bezpieczna, doceniana oraz potrzebna w celu osiągnięcia wspólnie zamierzonych planów.

Naszych pracowników staramy się doceniać poprzez umożliwienie korzystania z benefitów takich jak: dostęp do prywatnej opieki medycznej Medicover bądź pakietu sportowo-rekreacyjnego Multisport. Oferujemy również świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych a także atrakcyjny pakiet ubezpieczenia grupowego do którego każda chętna osoba może przystąpić.

Jeżeli szukasz stabilnej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, pragniesz rozwijać się zawodowo, czerpać wiedzę od wykwalifikowanych specjalistów z obszaru transportu, spedycji, magazynowania a także masz dużo pomysłów i pragniesz się nimi podzielić z innymi - zapraszamy do aplikowania.  

 

LUDZIE W ŚCL

W pracy spędzamy większą część dnia dlatego tak ważne jest aby czas ten upływał nam w miłej, pogodnej atmosferze. 

W Śląskim Centrum Logistyki staramy się aby  panowały przyjazne relacje. Zdajemy sobie sprawę, że sukces zależy od współpracy całej grupy dlatego stawiamy na dobrą komunikację oraz wzajemną pomoc.

 

 

OFERTY PRACY

Poszukujemy osób na stanowisko:

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

 

PRAKTYKI I STAŻE

Jesteś osobą młodą kończącą szkołę średnią bądź studia? Brak Ci doświadczenia zawodowego a chciałbyś zobaczyć jak wygląda praca w branży TSL? Śląskie Centrum Logistyki jest otwarte na dzielenie się wiedzą praktyczną z osobami, które dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową. Dlatego też chętnych do odbycia praktyki w naszej firmie zapraszamy do wysyłania aplikacji. Z przyjemnością podzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą specjalistyczną.

Co możesz zyskać:

  • możliwość sprawdzenia dotychczas zdobytych umiejętności,
  • dostęp do wiedzy praktycznej dzięki pracy z wykwalifikowanymi specjalistami z branży TSL,
  • szanse na zidentyfikowanie obszarów wymagających pracy i samodoskonalenia;
  • możliwość zobaczenia jak wygląda nasza praca a także poznania oczekiwań jakie stawiamy kandydatom na przyszłych pracowników naszej firmy.

Od czego zacząć?

  • Wyślij do nas podanie w którym uwzględnisz:
  • rodzaj szkoły/profil; kierunek studiów, specjalność, rok;
  • Dodaj informację o proponowanym terminie odbycia praktyki oraz czasie jej trwania.
  • Napisz kilka słów o swoich zainteresowaniach.

 

Organizujemy również staże finansowane przez Powiatowy Urząd Pracy. 
Więcej informacji na temat aktualnych ofert staży szukaj poniżej: