Prosta strona

mailing reklamowy zapewnia MailPlanner


 

Proszę zaznaczyć wymagane pole

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Śląskie Centrum Logistyki S.A. na zasadach określnych w ustawie o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2016 r poz. 922).

..

  • English
  • Polski
Osiągnięcia

Dzięki wyróżnieniom i certyfikatom znaleźliśmy się w gronie firm, które osiągają bardzo dobre wyniki finansowe, dynamicznie się rozwijają i są rzetelnymi partnerami biznesowymi. Jesteśmy szybcy i czujni – co pozwala nam uniknąć zagrożeń i niebezpieczeństw.

Jesteśmy dumni z każdej otrzymanej nagrody. Traktujemy je jako powód do satysfakcji, symbol dobrej pozycji spółki oraz potwierdzenie, że firma jest nie tylko silnym ale i transparentnym graczem, o ugruntowanej pozycji na polskim rynku.

Każde otrzymane wyróżnienie potwierdza naszą pozycję wśród najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw, najwyższy poziom oferty i usług, a jednocześnie motywuje nas do pracy nad dalszym rozwojem naszej firmy.

Jesteśmy dumni, że rozwijając się potrafimy wywalczyć sobie dobrą pozycję na rynku.

Uzyskanie tytułów nie byłoby możliwe, gdyby nie praca i zaangażowanie wszystkich pracowników firmy. To dla nas nie tylko nagrody za coroczne starania, ale również zobowiązanie do szczególnej dbałości o utrzymanie pozycji na rynku.