• Gliwice

Miejsce pracy: Gliwice

nr ref.: Magazynier/09/2019

Zadania:

  • Przyjmowanie oraz wydawanie towaru z magazynu zgodnie z obowi─ůzuj─ůcymi procedurami,
  • Roz┼éadunek dostarczonych towar├│w do magazynu oraz odpowiednie ich rozmieszczenie,
  • Sporz─ůdzanie dokumentacji magazynowej
  • Przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji powierzonego towaru,
  • Uczestnictwo w programach usprawnie┼ä.

Tw├│j profil:

  • Uprawnienia operatora w├│zka wid┼éowego,
  • Do┼Ťwiadczenie w pracy na magazynie z wysokim sk┼éadem – mile widziane,
  • Wykszta┼écenie min. zasadnicze zawodowe,
  • Gotowo┼Ť─ç do pracy zmianowej,
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç wsp├│┼épracy, pozytywne nastawienie.

Nasza oferta:

  • Praca w dynamicznie rozwijaj─ůcej si─Ö firmie istniej─ůcej na rynku od 30 lat,
  • Zatrudnienie w oparciu o umow─Ö o prac─Ö,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia uznaniowa,
  • Pakiet ┼Ťwiadcze┼ä dodatkowych:
    – ┼Ťwiadczenia z Zak┼éadowego Funduszu ┼Üwiadcze┼ä Socjalnych,
    – prywatna opieka medyczna Medicover lub karta MultiSport Plus,
    – atrakcyjne ubezpieczenie grupowe,
  • Praca w nowoczesnym magazynie z wykorzystaniem wysokiej jako┼Ťci sprz─Ötu

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania na adres: rekrutacja@scl.com.pl

Wysy┼éaj─ůc zg┼éoszenie rekrutacyjne do ┼Ül─ůskiego Centrum Logistyki S.A., z siedzib─ů w Gliwicach przy ul.┬áPortowej 28 (Pracodawca, administrator danych) zgadzasz si─Ö na przetwarzanie przez Pracodawc─Ö Twoich danych osobowych zawartych w┬ázg┼éoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na┬ástanowisko wskazane w og┼éoszeniu. Pe┼én─ů informacj─Ö odno┼Ťnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj https://scl.com.pl/spelnienie-obowiazku-informacyjnego/.

Za┼é─ůcz CV (akceptowalny format doc, docx, pdf)

Szybki Kontakt

Je┼Ťli maj─ů Pa┼ästwo pytania odno┼Ťnie oferty handlowej, czy te┼╝ potrzebuj─ů wi─Öcej informacji, jeste┼Ťmy dost─Öpni pod wskazanymi poni┼╝ej formami kontaktu. Mog─ů Pa┼ästwo liczy─ç na mi┼é─ů i profesjonaln─ů obs┼éug─Ö.

Informacje Kontaktowe

44-100 Gliwice, ul. Portowa 28
+48 32 30 18 402
sekretariatscl.com.pl