• Gliwice

Miejsce pracy: Gliwice

nr ref.: Magazynier/06/2018

Zadania:

  • Przyjmowanie oraz wydawanie towaru z magazynu zgodnie z obowi─ůzuj─ůcymi procedurami
  • Roz┼éadunek dostarczonych towar├│w do magazynu oraz odpowiednie ich rozmieszczenie
  • Sporz─ůdzanie dokumentacji magazynowej
  • Przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji powierzonego towaru

Tw├│j profil:

  • Wykszta┼écenie min. zawodowe
  • Uprawnienia do obs┼éugi suwnic sterowanych z poziomu 0 i/lub uprawnienia do obs┼éugi w├│zk├│w wid┼éowych
  • Do┼Ťwiadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowo┼Ť─ç do pracy w systemie zmianowym

Nasza oferta:

  • Praca w dynamicznie rozwijaj─ůcej si─Ö firmie istniej─ůcej na rynku od 29 lat
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umow─Ö o prac─Ö
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + system premiowania
  • Liczne dodatki do wynagrodzenia:
    – ┼Ťwiadczenia z Zak┼éadowego Funduszu ┼Üwiadcze┼ä Socjalnych
    – prywatna opieka medyczna Medicover lub karta MultiSport Plus po roku pracy
    – atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
  • Ciekawa praca w przyjaznej atmosferze
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç zdobycia cennego do┼Ťwiadczenia zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: rekrutacja@scl.com.pl

Prosimy o zawarcie w tre┼Ťci CV klauzuli:

Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji prowadzonego przez ┼Ül─ůskie Centrum Logistyki S.A. Przyjmuj─Ö do wiadomo┼Ťci, ┼╝e administratorem moich danych osobowych jest ┼Ül─ůskie Centrum Logistyki S.A. i mam prawo do ich przegl─ůdania, poprawiania, uzupe┼éniania oraz ┼╝─ůdania usuni─Öcia. Przyjmuj─Ö do wiadomo┼Ťci, ┼╝e moje CV zostanie usuni─Öte w spos├│b trwa┼éy w momencie zako┼äczenia celu przetwarzania tj. zako┼äczenia rekrutacji.
Podstawa prawna: Rozporz─ůdzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.ÔÇŁ

lub

ÔÇ×Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji oraz przysz┼éych proces├│w rekrutacyjnych prowadzonych przez ┼Ül─ůskie Centrum Logistyki S.A. Przyjmuj─Ö do wiadomo┼Ťci, ┼╝e administratorem moich danych osobowych jest ┼Ül─ůskie Centrum Logistyki S.A. i mam prawo do ich przegl─ůdania, poprawiania, uzupe┼éniania oraz ┼╝─ůdania usuni─Öcia. Przyjmuj─Ö do wiadomo┼Ťci, ┼╝e moje CV zostanie usuni─Öte w spos├│b trwa┼éy na koniec roku kalendarzowego nast─Öpuj─ůcego po roku w kt├│rym CV zosta┼éo udost─Öpnione.

Za┼é─ůcz CV (akceptowalny format doc, docx, pdf)

Szybki Kontakt

Je┼Ťli maj─ů Pa┼ästwo pytania odno┼Ťnie oferty handlowej, czy te┼╝ potrzebuj─ů wi─Öcej informacji, jeste┼Ťmy dost─Öpni pod wskazanymi poni┼╝ej formami kontaktu. Mog─ů Pa┼ästwo liczy─ç na mi┼é─ů i profesjonaln─ů obs┼éug─Ö.

Informacje Kontaktowe

44-100 Gliwice, ul. Portowa 28
+48 32 30 18 402
sekretariatscl.com.pl