Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • Utrzymywanie w gotowo┼Ťci technicznej sieci energetycznej i urz─ůdze┼ä portowych,
  • Wykonywanie okresowych przegl─ůd├│w i remont├│w instalacji elektrycznej,
  • Wykonywanie okresowych przegl─ůd├│w i remont├│w urz─ůdze┼ä prze┼éadunkowych (UTB),
  • Wykonywanie innych napraw i remont├│w zleconych przez prze┼éo┼╝onego,
  • Dora┼║ne wykonywanie prac spawalniczych,
  • Dbanie o nale┼╝yty stan maszyn, urz─ůdze┼ä, narz─Ödzi i sprz─Ötu w miejscu pracy,
  • Utrzymywanie porz─ůdku w pomieszczeniu warsztatowym i jego otoczeniu,
  • Wykonywanie prac na zewn─ůtrz pomieszcze┼ä,
  • Wykonywanie innych polece┼ä prze┼éo┼╝onego zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami i umiej─Ötno┼Ťciami.

Tw├│j profil:

  • Wykszta┼écenie min. zawodowe,
  • Uprawnienia elektryczne pow. 1 kV
  • Preferowane do┼Ťwiadczenie w pracy na proponowanym stanowisku,
  • Gotowo┼Ť─ç do pracy w systemie jednozmianowym oraz dyspozycyjno┼Ť─ç,
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç spawania oraz czytania schemat├│w elektrycznych b─Ödzie dodatkowym atutem,
  • Odpowiedzialno┼Ť─ç, sumienno┼Ť─ç w dzia┼éaniu,
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç wsp├│┼épracy, pozytywne nastawienie.

Nasza oferta:

  • Praca w dynamicznie rozwijaj─ůcej si─Ö firmie istniej─ůcej na rynku od ponad 30 lat,
  • Zatrudnienie w oparciu o umow─Ö o prac─Ö,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 4000 – 4200 z┼é brutto/mies.+ premia uznaniowa,
  • Pakiet ┼Ťwiadcze┼ä dodatkowych:
    – ┼Ťwiadczenia z Zak┼éadowego Funduszu ┼Üwiadcze┼ä Socjalnych,
    – opieka medyczna Medicover lub karta Multisport,
    – atrakcyjne ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane  zapraszamy do aplikowania na adres: rekrutacjascl.com.pl  lub kontakt telefoniczny 519 685 181.

Szczeg├│┼éowe informacj─Ö dost─Öpne s─ů tak┼╝e na stronie internetowej www.scl.com.pl w zak┼éadce kariera.

Wysy┼éaj─ůc zg┼éoszenie rekrutacyjne do ┼Ül─ůskiego Centrum Logistyki S.A., z siedzib─ů w Gliwicach przy ul.┬áPortowej 28 (Pracodawca, administrator danych) zgadzasz si─Ö na przetwarzanie przez Pracodawc─Ö Twoich danych osobowych zawartych w┬ázg┼éoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na┬ástanowisko wskazane w og┼éoszeniu. Pe┼én─ů informacj─Ö odno┼Ťnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj https://scl.com.pl/spelnienie-obowiazku-informacyjnego/.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]