• Gliwice

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • Bezprzewodowa obs┼éuga suwnicy z poziomu 0 typu SII,
  • Przyjmowanie oraz wydawanie towaru z magazynu zgodnie z obowi─ůzuj─ůcymi procedurami,
  • Kontrola stanu faktycznego dostarczonych towar├│w,
  • Przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji powierzonego towaru,
  • Kontrola sprz─Ötu i oprzyrz─ůdowania stosowanego przy prze┼éadunkach wyrob├│w i towar├│w pod wzgl─Ödem uszkodze┼ä oraz dokonywanie zg┼éosze┼ä stwierdzonych usterek,
  • Zg┼éaszanie stwierdzonych nieprawid┼éowo┼Ťci prze┼éo┼╝onemu,

Tw├│j profil:

  • Wykszta┼écenie min. zawodowe,
  • Uprawnienia do obs┼éugi suwnic sterowanych bezprzewodowo z poziomu 0 typu SII,
  • Uprawnienia do obs┼éugi w├│zk├│w wid┼éowych ÔÇô mile widziane,
  • Preferowane do┼Ťwiadczenie w pracy na magazynie,
  • Gotowo┼Ť─ç do pracy w systemie zmianowym,
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç wsp├│┼épracy, pozytywne nastawienie

Nasza oferta:

  • Praca w dynamicznie rozwijaj─ůcej si─Ö firmie istniej─ůcej na rynku od ponad 30 lat,
  • Zatrudnienie w oparciu o umow─Ö o prac─Ö,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia uznaniowa,
  • Pakiet ┼Ťwiadcze┼ä dodatkowych:
    – ┼Ťwiadczenia z Zak┼éadowego Funduszu ┼Üwiadcze┼ä Socjalnych,
    – opieka medyczna Medicover lub karta MultiSport po roku zatrudnienia,
    – atrakcyjne ubezpieczenie grupowe,
  • Praca w nowoczesnym magazynie z wykorzystaniem wysokiej jako┼Ťci sprz─Ötu,

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania na adres: rekrutacja@scl.com.pl

Szczeg├│┼éowe informacje dost─Öpne s─ů tak┼╝e na┬ástronie internetowej www.scl.com.pl w zak┼éadce kariera.

Wysy┼éaj─ůc zg┼éoszenie rekrutacyjne do ┼Ül─ůskiego Centrum Logistyki S.A., z siedzib─ů w Gliwicach przy ul.┬áPortowej 28 (Pracodawca, administrator danych) zgadzasz si─Ö na przetwarzanie przez Pracodawc─Ö Twoich danych osobowych zawartych w┬ázg┼éoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na┬ástanowisko wskazane w og┼éoszeniu. Pe┼én─ů informacj─Ö odno┼Ťnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj https://scl.com.pl/spelnienie-obowiazku-informacyjnego/.

    Za┼é─ůcz CV (akceptowalny format doc, docx, pdf)

    [contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]