• Gliwice

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • Samodzielna weryfikacja i ksi─Ögowanie dokument├│w zgodnie z obowi─ůzuj─ůcymi przepisami prawnymi ( faktury zakupowe ( w tym import us┼éug, WNT), RMK, listy p┼éac),
  • Analiza i weryfikacja zapis├│w kont ksi─Ögowych zapewniaj─ůca ich prawid┼éowo┼Ť─ç, uzgadnianie sald ksi─Ögowych,
  • Czynny udzia┼é w zamkni─Öciu okres├│w sprawozdawczych oraz przygotowywaniu danych do audyt├│w finansowych,
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych i sprawozda┼ä do instytucji publicznych (US, GUS,NBP),
  • Uzgadnianie podatku VAT,
  • Bie┼╝─ůca kontrola poprawno┼Ťci danych pod wzgl─Ödem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowi─ůzuj─ůcymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi,
  • Bie┼╝─ůca wsp├│┼épraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Sp├│┼éki,
  • Monitorowanie bie┼╝─ůcych zmian prawa podatkowego, bilansowego.

Tw├│j profil:

  • Minimum 3-4 lat do┼Ťwiadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (warunek konieczny),
  • Wykszta┼écenie wy┼╝sze kierunkowe (finanse, rachunkowo┼Ť─ç, ekonomia),
  • Praktyczna znajomo┼Ť─ç przepis├│w prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowo┼Ťci,
  • Doskona┼éa organizacja czasu pracy i terminowo┼Ť─ç,
  • Systematyczno┼Ť─ç, sumienno┼Ť─ç i dok┼éadno┼Ť─ç w dzia┼éaniu,
  • Komunikatywno┼Ť─ç oraz nastawienie na wsp├│┼éprac─Ö,
  • Samodzielno┼Ť─ç w dzia┼éaniu oraz nastawienie na poszukiwanie rozwi─ůza┼ä,
  • Bardzo dobra znajomo┼Ť─ç pakietu MS Office (z ukierunkowaniem na Excel),
  • Znajomo┼Ť─ç programu COMARCH OPTIMA b─Ödzie dodatkowym atutem.

Nasza oferta:

  • Praca w dynamicznie rozwijaj─ůcej si─Ö firmie istniej─ůcej na rynku od ponad 30 lat,
  • Zatrudnienie w oparciu o umow─Ö o prac─Ö w pe┼énym wymiarze czasu pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia uznaniowa,
  • Prac─Ö w profesjonalnym i dobrze zorganizowanym Zespole w ciekawej sp├│┼éce o szerokim zakresie ┼Ťwiadczonych us┼éug,
  • Pakiet ┼Ťwiadcze┼ä dodatkowych:
    – ┼Ťwiadczenia z Zak┼éadowego Funduszu ┼Üwiadcze┼ä Socjalnych,
    – opieka medyczna Medicover lub karta Multisport po roku pracy,
    – atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
  • Ciekawa praca z mo┼╝liwo┼Ťci─ů rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania na adres e-mail: rekrutacja@scl.com.pl

Wysy┼éaj─ůc zg┼éoszenie rekrutacyjne do ┼Ül─ůskiego Centrum Logistyki S.A., z siedzib─ů w Gliwicach przy ul.┬áPortowej 28 (Pracodawca, administrator danych) zgadzasz si─Ö na przetwarzanie przez Pracodawc─Ö Twoich danych osobowych zawartych w┬ázg┼éoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na┬ástanowisko wskazane w og┼éoszeniu. Pe┼én─ů informacj─Ö odno┼Ťnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w zak┼éadce https://scl.com.pl/spelnienie-obowiazku-informacyjnego/.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]